Jump to content

Kamyk's Custom's (Warsztat polskich CDLC)


Kamyk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Update:

"Naiwne pytania" Dżemu zrobione"So Far..." by Eminem done.

 

Pomyślałem, że być może teraz wezmę się za "Bażancie życie" Perfectu ze względu na to, że znalazłem w miarę dobry tab GuitarPro. "Wehikuł czasu" się robi o to się nie bójcie, problem w tym, że muszę nieustannie siedzieć z gitarą i sprawdzać poprawność dwóch tabów i decydować, której wersji użyć. Jeśli nie będzie problemów z "Bażancim życiem" to się wezmę za "Chłopców" Myslovitzu.

 

I will be doing "Again" by YUI. The song is known for being the first opening of the Fullmetal Alchemist Brotherhood anime. I also thought about some popular songs like "I Can't Remember You" by Shakira & Rihanna or "Hero" by Family of the Year.

MY WORKSHOP/MÓJ WARSZTAT
Gave up Rocksmith and CDLC making, playing on his own now.

 

Link to comment
Share on other sites

Z tym Wehikułem to nie jest łatwa sprawa, wszyscy czekają, a jest to dość skomplikowany projekt, muszę siedzieć ciągle z gitarą i sprawdzać poprawność dwóch tabów, a jak oba nie pasują to muszę szukać dźwięków + to samo z gitarą rytmiczną (ale tu w więkoszości kopiuj-wklej). Aktualnie jestem przy kończącej solówce gitary prowadzącej, więc mogę powiedzieć, że jest postęp, ale w międzyczasie potworzę trochę zagranicznych piosenek, których mi tu brakuje.

MY WORKSHOP/MÓJ WARSZTAT
Gave up Rocksmith and CDLC making, playing on his own now.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

ten wehikuł czasu będzie ?

Kiedyś tak, teraz zajmuje się innymi projektami i jakoś nie chce mi się do Wehikułu wracać w tym momencie. Jest to najbardziej złożony projekt jakim się zająłem i ta różnorodność w tym utworze jest dobijająca i ciężka do ztabowania.

MY WORKSHOP/MÓJ WARSZTAT
Gave up Rocksmith and CDLC making, playing on his own now.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wehikuł zrobiłem od nowa, mam tzw. wersję testową i jeszcze trochę poprawek będę musiał nanieść (np. słabe solo), ale gitarę prowadzącą mam w 90% gotową. Niestety, gdy ograłem tą wersję testową, zauważyłem, że parę moich pomysłów się nie spisało (np. piórkowanie, dźwięk gitary). Dla niecierpliwych, oto owa wersja: https://docs.google.com/file/d/0B4uUE_EkDcYHRkVnWWFCZGM5YjQ/editIdzie się zorientować, do którego momentu dojechałem w solo (potem jest po prostu bajzel). Zwracam uwagę, że to wersja testowa.

MY WORKSHOP/MÓJ WARSZTAT
Gave up Rocksmith and CDLC making, playing on his own now.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Update - 26.09.2014

 

Do rodaków:

 

Porobiłem trochę customów anglojęzycznych, więc pomyślałem, że wezmę się za coś polskiego. Niestety, poszukując potencjalnej "ofiary" na customa zawiodłem się mocno. Większość tabów do piosenek, które chcę zrobić zawiera główne tylko motywy, riffy, intra, outra i brakuje w nich reszty utworu. Nie liczcie w ogóle na "Chryzantemy złociste" ode mnie, próbowałem - chyba, że ktoś z was przygotuje taba przynajmniej 90% trafnego to się wezmę (pamiętajcie, że są tam dwie gitary), Może spróbuję coś z Kabanosa, bo udostępniają taby. Porozglądam się jeszcze za czymś, ale nic nie obiecuję.

 

Siedziałem też sporo nad "Wehikułem czasu" oddzieliłem w Audacity na "ruski" sposób obie gitary i jak to bywa - opracowuję brakujące części. Nie wiecie jakie to demotywujące i zniechęcające - powiem od razu, że w necie znajdziecie dobrą tabulaturę jedynie do głównej solówki, reszta jest trafna może w 65%. Licząc te kilkadziesiąt godzin jakie spędziłem przy tym projekcie - najwięcej spędziłem na opracowywaniu utworu, ale doprowadzę to do końca. Dla pociechy powiem wam, że solówka jest opracowana. Teraz rozdzielam konkretne dźwięki pomiędzy gitary i poprawiam ogólny tab.

 

Wziąłem się również za nową wersję Autobiografii - od ostatniej wersji wiele się zmieniło: nabrałem doświadczenia w robieniu customów, rozróżniłem dźwięki pomiędzy gitarami i nauczyłem się przekładać wokal. Jeśli nic nie stanie mi na drodze, nowa wersja zawita w przyszłym tygodniu na CF.

 

 

I've made many customs recently and now I'll focus on some Polish songs. I was trying to make "Dirty Women" by Black Sabbath, but left it, because of the lack of tabs. I'm thinking about doing some more Linkin Park, because I found a site on which their tabs are accurate as hell. Also as a Pink Floyd fan, I downloaded some sheets and will try to do something, I think about the songs in the "Songs' I'd like to do" field. Now, my top priority is updating all my customs and make sure they're better (I'm talking about the chart here, not the missing DD or something like that) and then make some Polish songs.

MY WORKSHOP/MÓJ WARSZTAT
Gave up Rocksmith and CDLC making, playing on his own now.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Powiem Ci, że zapomniałem całkowicie jak to się robi. Poruszałem się po polskiej muzyce przez ten czas, zahaczyłem o Comę, Luxtorpedę i BAAAAAARDZO DUŻO Kazika w każdej formie dostępnej. Nawet nie wiem kiedy to 1,5 roku zleciało jak nic nie zrobiłem. Zaczęło się parę rzeczy (np. "Serotoninę" Luxtorpedy), ale ostatecznie brak chęci i motywacji mnie dopadły. Mam gotowy custom "Białej Flagi" Republiki, ale bez określonych pozycji na gryfie (takie pierdoły mi nie dają spokoju, bez zrobienia tego, nie zuploaduje customu). Gram bardziej poza Rocksmithem. Będę musiał tu wrócić i coś popoprawiać.

MY WORKSHOP/MÓJ WARSZTAT
Gave up Rocksmith and CDLC making, playing on his own now.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. - Privacy Policy