Jump to content

Welcome to CustomsForge
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Learn & Play Rocksmith!

Want to play the songs you love? Registration and the use of this website is 100% free.
The only thing you need is a legal copy of Rocksmith 2014 w/ a cable. Click here to buy it.

Having trouble logging in or registering? Please click "Support" below.

We're 100% funded by donations. Please keep us running by clicking the link below to donate.

Mastery Bug fix now available in a GUI form, grab the BETA (1.2.6.4 or later) version of the CFSM - repairs tab
Rocksmith Remastered CDLC Fix (PC) - Mac Fix Discuss Rocksmith Remastered here (including fixes, bugs, etc).
New Christmas design available in the merch store here! You can also get stickers, mugs, and more! (20% off clothing designs - use WEIRDGIFTS at checkout)
Multiple Volunteer Positions You can apply here
Don't forget to follow us on Facebook & Twitter
January Donation Goal is up! Please donate to keep our services running in 2017! Happy Holidays.

We are aware of the current Ignition issues. No current ETA for a fix.

Photo

[czech] česky o Rocksmith

czech česky

• Please log in to reply
114 replies to this topic

Offline   winer12369

winer12369

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 6 posts
  • 0 thanks
  • Rocksmith:Steam

Ahoj, pracuju na jednom CDLC, ale mám pár problémů, se kterýmy bych potřeboval pomoc. 1) nejde mi importovat text, když ho tam vložím, všechno vypadá ok, ale když ho chci uložit, tak mi EoF nahlásí error, protože tam jsou nějaké UNICODE znaky nebo pokročilé ASCII (vůbec se v tom nevyznám), zkusil jsem smazat háčky, čárky, vykřičníky atd. ale pořád stejná chyba. 2) u hlavní kytary jsem roztřídil linii na intro, chorus atd. ale ve hre se zvuková linie vůbec nezobrazuje (jenom malý kousek ke konci obrazovky). Kdyby se našel někdo zkušenější s radou, tak se rád rozdělím o další české CDLC :) Díky

Offline   pinoocio

pinoocio

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 5 posts
  • 0 thanks

borci nemate nekdo od kabatu prdel vody?? udelali by jste mi velkou radost tu pisnicku uplne zeru :)

Offline   riverrat53

riverrat53

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 0 thanks
  • LocationLouisiana
  • PSN:ps4

English Please, Thanks

Offline   ildus

ildus

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks
  • LocationLiberec, Czech Republic

Ahojte, tak i já jsem si konečně koupil el. kytaru a k tomu Rocksmith 2014. Jsem rád, že je tu taková skvělá komunita, kde si můžemepopovídat i v našem rodném jazyce. Osobně jsem rád za každé CDLC, které má dynamickou obtížnost, protože jako začátečník opravdu nedávám ty písničky hned natvrdo :) 

A měl bych hned zezačátku takový dotaz - mám původní Rocksmith, ale na Xbox 360. A verzi 2014 ale na PC. Je tu nějaká možnost legálně importovat všechny sklady z původní verze, ač je xboxová, do té nové na PC?

Díky za odpovědi a pokračujte v tom, co děláte, jste skvělí!

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Donator

Zdravím. Pokud se nemýlím, tak jediná cesta, jak legálně naimportovat všechny skladby z předchozí verze Rocksmith, je koupit "Rocksmith 2014 Disc Import Tool".

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   ildus

ildus

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks
  • LocationLiberec, Czech Republic

Zdravím. Pokud se nemýlím, tak jediná cesta, jak legálně naimportovat všechny skladby z předchozí verze Rocksmith, je koupit "Rocksmith 2014 Disc Import Tool".

Ok, díky, zkusím se po něm mrknout. Ale asi to nebude bohužel v ČR jen tak k sehnání. 

Jinak, nebyl by někdo ochotný udělat CDLC některých písniček od skupiny Desmod?

Offline   Martenz

Martenz

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
Zdravím všechny nadšence rocksmithu, chtěl se zeptat zda někdo vyřešil problém RS remastered, kde nefungujou cdlc, všechny mé skladby se ukážou, ale nenaskočí a hra se zasekne na začátkuskladby, funguje jen kytara a zvuk, předem díky za tipy-1100 skladeb je v háji :-(

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Donator

Ahoj. Tohle vypadá, že sis neaktualizoval modifikovanou knihovnu přímo v Rocksmith adresáři. Stáhni si ji zde a nahraj přímo tam, kde máš Rocksmith nainstalovaný http://customsforge....tered-cdlc-fix/

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   HohyCZ

HohyCZ

Expert Guitarist

• Donator
  • PipPipPipPip
  • 109 posts
  • 5 thanks
  • LocationCzech Republic

R.I.P. 

4DJKyLA.jpg

Zavzpomínat můžete u Čajovny: http://customsforge..../cajovna-r26679 

Offline   Erikinawas

Erikinawas

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 0 thanks

Normalne by som zaplatil za nieake tie songy z prvych albumov Horkýže Sliže

Offline   lakcod

lakcod

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Vytvořil jsem pár CDLC, Horkýže Slíže - A já sprostá  a Čajovnu od Hladíka. První pokusy o CDLC,takže to není nic extra. Je to spíš pro ty, co hrajou přes kombo, a rocksmith používají jen jako předlohu, pač jsem tam nenastavil žádný efekt . U čajovny se mě navíc nepodařilo trefit některé pasáže, takže to nesedí k songu. Bohužel nejsou taby shodné se songem. Jestli je tu někdo, kdo se vyzná v EOF, jak se dají znevidělnit akordy, v original DLC jsou vidět jen první, a následující jsou skryté, když jdou za sebou. (heslo:rocksmith)  https://uloz.to/!8sb...14/rcs-cdlc-rar

Sorry nevšiml jsem si že čajovna už je, tak tu neberte vážně, ta od Hohyho je lepší :)

Edited by lakcod, 10 December 2016 - 12:31 PM.

Offline   Hanz

Hanz

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
  • Rocksmith:XBOX 360

Ahoj všem,

syn dostal pod stromek el. kytaru a tak tedy Rocksmith byl logickým krokem.  :-)
Ovšem tedy máme XBOX 360 a tak se ptám, jak dostat songy do XBOXu?
Je mi jasné, že lze použít jen ty, které jsou pro tuto platformu určeny, ale stejně nevím jak dál.

Díky moc za rady. :-)

Hanz

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Donator

Ahoj všem,

syn dostal pod stromek el. kytaru a tak tedy Rocksmith byl logickým krokem.  :-)
Ovšem tedy máme XBOX 360 a tak se ptám, jak dostat songy do XBOXu?
Je mi jasné, že lze použít jen ty, které jsou pro tuto platformu určeny, ale stejně nevím jak dál.

Díky moc za rady. :-)

Hanz

Ahoj. S XBOXem to budeš mít podstatně složitější než s PC. Každopádně tam bude asi nutný nějaký zásah do firmware konzole (jailbreak). Což ti ale pravděpodobně znemožní přístup k online hraní atd., které máš přímo na konzoli (pokud to využíváš). Zde jsem našel nějaký krátký návod, ale nedovedu poradit víc. XBox ani žádnou jinou konzoli nemám. 

https://www.reddit.c...eg3&sh=d698bc51

Osobně si ale myslím, že bude nejednodušší, když to rozběháš na nějakém PC. Rocksmith zvládne i relativně slabší kancelářský stroj. Sám to hraju na notebooku s integrovanou grafikou Intel HD. 

Thanked by 1 Member:

Offline   Hanz

Hanz

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
  • Rocksmith:XBOX 360

Ahoj,

díky moc za odpověď a za tip.
Asi máš pravdu, zkusím to rozchodit na noťasu.
Měl jsem za to, že to nějak jít na XBOXu musí, když ty varianty skladeb k přidání pro XBOX existují.
Další co mě ještě napadlo, jestli neexistuje nějaká možnost exportu skladby pro PC do verze pro XBOX?

Ještě jednou díky.

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Donator

Ahoj,

díky moc za odpověď a za tip.
Asi máš pravdu, zkusím to rozchodit na noťasu.
Měl jsem za to, že to nějak jít na XBOXu musí, když ty varianty skladeb k přidání pro XBOX existují.
Další co mě ještě napadlo, jestli neexistuje nějaká možnost exportu skladby pro PC do verze pro XBOX?

Ještě jednou díky.

To určitě jde. Už jsem ho dlouho nepoužil, ale mělo by to být možné přes nástroj https://www.rscustom.net/. Tam lze na některé ze záložek konverzi provést. U XBOX je spíš problém dostat skladby do konzole tak, aby je hra viděla a mohla je přehrát