Jump to content

Welcome to CustomsForge
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Learn & Play Rocksmith!

Want to play the songs you love? Registration and the use of this website is 100% free.
The only thing you need is a legal copy of Rocksmith 2014 w/ a cable. Click here to buy it.

Having trouble logging in or registering? Please click "Support" below.

Photo

[czech] česky o Rocksmith

czech česky

• Please log in to reply
114 replies to this topic

Offline   HohyCZ

HohyCZ

Expert Guitarist

• Donator
  • PipPipPipPip
  • 109 posts
  • 5 thanks
  • LocationCzech Republic

Tak pro velký úspech mojí předchzí písničky je tu další: Arakain - Ztráty a nálezy 

Díky @Paja III za jeho nedokončenou verzi. Taky díky za všechny komentáře a připomínky...

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic
  • Rocksmith:Steam

Skvělý výběr :) Dítě už chrápe, takže dnes to nezkusím, ale zítra se na to s radostí vrhnu

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   kotas

kotas

Master Guitarist

• Magna Charter
  • PipPipPipPipPip
  • 225 posts
  • 25 thanks
  • LocationCzech Republic

Steam Profile

Díky za všechny Alešovi dlc, jen tak dál :)

Offline   HohyCZ

HohyCZ

Expert Guitarist

• Donator
  • PipPipPipPip
  • 109 posts
  • 5 thanks
  • LocationCzech Republic

A máme tu další kousek :) tentokrát něco trochu jiného: Rybičky 48 - Zamilovaný/Nešťastná

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

10 let zpátky Rybičkám kamarád pořádal koncert, tak jsem je viděl na živo a teda vydržel jsem je poslouchat jenom s velkym sebezapřením :) A to jinak poslechnu punk docela rád. Každopádně věřim, že to bude od tebe opět kvalitní práce ;)

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   HohyCZ

HohyCZ

Expert Guitarist

• Donator
  • PipPipPipPip
  • 109 posts
  • 5 thanks
  • LocationCzech Republic

Já je normálně taky neposlouchám.... ale narazil jsem na kvalitní tab k téhle písničce, tak mi přišlo škoda to neudělat.

Viděl jsem je asi jednou nebo dvakrát na nějakým fesťáku a tam patřili spíš k tomu lepšímu, co jsem tam bylo (ale po nich vystupoval myslim rytmus, tak to nebylo zas tak těžký)... :D

Offline   rekmalopa

rekmalopa

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 1 thanks

Zdravím,

tiež pre Vás niečo mám, niečo zo Slovenska :D Iné Kafe - Ráno, moje prvé DLC, snaď sa Vám to bude páčiť :D... i keď to už niekto nahral predomnou, na niečom sa musím učiť :D a myslím že sa nemám za čo hanbiť, posúdte...

Offline   rekmalopa

rekmalopa

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 1 thanks

Teraz niečo od Kabátu :D Banditi di Praga

Offline   HohyCZ

HohyCZ

Expert Guitarist

• Donator
  • PipPipPipPip
  • 109 posts
  • 5 thanks
  • LocationCzech Republic

Hezky nám to tu přibejvá. :) zítra vyzkouším.

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Zdravím,

tiež pre Vás niečo mám, niečo zo Slovenska :D Iné Kafe - Ráno, moje prvé DLC, snaď sa Vám to bude páčiť :D... i keď to už niekto nahral predomnou, na niečom sa musím učiť :D a myslím že sa nemám za čo hanbiť, posúdte...

Myslim, že vůbec nevadí, když tu bude něco dvakrát. Tady na fóru je to vcelku běžný a myslim, že to nikomu nemůže vadit. Každej to pojme lehce jinak, dá tomu jinej tón a podobně. Třeba někdy někdo udělá i mou oblíbenou Slobodnou Europu, i když sehnat kvalitní taby bude asi velkej problém

Offline   Paja III

Paja III

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 17 posts
  • 2 thanks
  • LocationŠumperk

Teraz niečo od Kabátu :D Banditi di Praga

Offline   rekmalopa

rekmalopa

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 1 thanks

máš to v pošte :D

Thanked by 1 Member:

Offline   Paja III

Paja III

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 17 posts
  • 2 thanks
  • LocationŠumperk

máš to v pošte :D

poslal jsem ti do posty  dva songy na posouzeni od Alkeholu ( nevim jestli to znas, ceska pivni kapela která byla a je známá z 90 let)

Offline   rekmalopa

rekmalopa

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 1 thanks

Zdravím,

mám hotovú pesničku Pohoda od Kabátu ale ma mensie nedokonalosti ked sa mi ich podari odstranit tak vam to sem hodim, pisem len aby ste si nemysleli, že som to vzdal :D, len nemám veľa voľného času si na to sadnúť... treba sa mi učiť do školy :D, tiež som v kontakte s Paja III, s ktorým keď nám to víjde tak niečo vytvoríme spolu :D

Offline   rekmalopa

rekmalopa

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 1 thanks

Zdravím,

mám hotovú pesničku Pohoda od Kabátu ale ma mensie nedokonalosti ked sa mi ich podari odstranit tak vam to sem hodim, pisem len aby ste si nemysleli, že som to vzdal :D, len nemám veľa voľného času si na to sadnúť... treba sa mi učiť do školy :D, tiež som v kontakte s Paja III, s ktorým keď nám to víjde tak niečo vytvoríme spolu :D

Offline   rekmalopa

rekmalopa

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 10 posts
  • 1 thanks

sakra... nechcel som to postnut 2x, poprosim spravcu fora aby jedno zmazal v ratane tohto, vdaka :D

Offline   mikk

mikk

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 1 thanks

Chlapi MOC díky za vaši práci , musím potvrdit že udělat song není úplně jednoduché, taky jsem se pustil do kabátů  V pekle sudy válej a  ztroskotal jsem na jiném ladění a hledání zvuku. 

Offline   Paja III

Paja III

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 17 posts
  • 2 thanks
  • LocationŠumperk

Chlapi MOC díky za vaši práci , musím potvrdit že udělat song není úplně jednoduché, taky jsem se pustil do kabátů  V pekle sudy válej a  ztroskotal jsem na jiném ladění a hledání zvuku. 

Dělání songu pro Rocksmith není těžké, ale zdlouhavé. Někdo postupuje tak, ze si překopíruje taby např. z GuitarPro a tím si usnadní práci. Na www.kytarovenebe.cz jsou nějaké taby např od Kabatu (jmenovitě i V pelke sudy válej..), ale když si ty taby člověk přehraje, tak zjistí, že hraje něco jiného než je v originále.  Viz např. prstoklad u akordů nebo solo na jedné struně.

Ale tím tě nechci odrazovat, pokus se to dokončit. Jeslti tě zajímají Kabati tak ti můžu na posouzeni poslat Skrblíka a Mouse Decadence. Mám i Dole v dole a Starou Lou, ale tu musím notově doladit.

Co se týká zvuku kytar, s tím snad zápasíme všichni.  U Kabatu vycházím z údajů co mají kolem aparatury na svých stránkách.

Offline   Chicco

Chicco

Expert Guitarist

• Member
  • PipPipPipPip
  • 192 posts
  • 2 thanks
  • LocationItalia

Kabat. More Kabat, please.

...and then more Kabat!

Thank you.

An Italian Kabat fan...

"The more you love music, the more music you love"  -  Tom Moon

Offline   Miky

Miky

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
  • LocationCzech Republic

Steam Profile

Zdravím všechny. Hru vlastním dlouho, ale až nedávno jsem se rozhodl ji vyzkoušet. Zatím se moc nechytám, ale to se časem poddá. Moc děkuji všech, kteří přidávají do databáze krásne CZ/SK pecky, jsou úžasné.

Brnkání zdar. :-)