Jump to content

Welcome to CustomsForge
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Learn & Play Rocksmith!

Want to play the songs you love? Registration and the use of this website is 100% free.
The only thing you need is a legal copy of Rocksmith 2014 w/ a cable. Click here to buy it.

Having trouble logging in or registering? Please click "Support" below.

Donate

May's Donation Goal is now up -
http://customsforge.com/donate/goal-89-may-donation-goal/
Thank you for donating.

Photo

[czech] česky o Rocksmith

czech česky

• Please log in to reply
114 replies to this topic

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic
  • Rocksmith:Steam

Nazdar kytaristi a baskytaristi. Vím, že tu z ČR rozhodně nejsem sám a několika lidí jsem si všiml už na předchozím fóru. Tak proč si tu nezaložit vlastní koutek, kam bychom čas od času něco napsali. Kdopak se ozve další? :smile:

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   spartapraha_1

spartapraha_1

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
  • LocationPrague
  • Rocksmith:PS3

Zdravím všechny nadšený hipíky z naší malebné kotliny..potřeboval bych poradit..nějak se mi nedaří dostat customs songs do ps3..někdo nějakej nápad?? je tu sice návod jak na to, ale ten je slušně řečeno dost stručnej..komunita ps3 je tu dost v menšině a nic jinýho jsem v podstatě nenašel..

Offline   andrake

andrake

Medium Guitarist

• Member
  • PipPip
  • 63 posts
  • 9 thanks

Musíte mít jeden "oficiální" stažení se dostat k AppID. "Smashing Pumpkins" je to, co nejvíce CDLC je nastavena na hodnotu. Musíte stáhnout D3DX9_42.dll a vložte jej do adresáře RockSmith2014. Pak si stáhněte jakékoliv CDLC a dát ji do DLC složce.

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

No on problém je, že spartapraha_1 má PS3. Tam je postup uplně jiný. Předně musí mít custom firmware na PS3 nainstalovaný. Pak je tam ještě nějaká další magie, kterou ale neznám  :)  Já hraju taky na PC, takže u nás byl postup jednoduchý

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   fernet123

fernet123

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Chtělo by to nějaké české customy :rolleyes:

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Chtělo by to nějaké české customy :rolleyes:

Tak to rozhodně chtělo. Ještě za časů Smithy Anvil jsem se pokoušel do RS1 něco udělat, ale víc než do sekce workshop jsem to nepovýšil. Teď s tím naším rok a pár měsíců starým monstrem jsem rád, že si aspoň několikrát do týdne zahraju na kytaru  :) 

Offline   KCHARL

KCHARL

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 4 posts
  • 0 thanks

hojte:)

Offline   mikk

mikk

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 1 thanks

Ahoj

jsou i nějaké cz písničky?

Offline   ViperXP

ViperXP

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks
  • LocationUhersky Brod

O jake ceske by byl zajem ? mam lucii kabat olympic arakain , slovenske horkyze slize , team tublatanka elan, mozna bych mohl i jine kdyz budou noty :)

Offline   HohyCZ

HohyCZ

Expert Guitarist

• Donator
  • PipPipPipPip
  • 109 posts
  • 5 thanks
  • LocationCzech Republic

Myslím, že když sem dáš všechno, tak tím nic nezkazíš... :D

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

já bych hrozně rád Arakain - Apage Satanas. Tabulatury pro to taky mám a dokonce jsem se pokoušel to syncnout v EOF, ale jsem na tohle totálně neschopnej :)

Offline   ViperXP

ViperXP

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks
  • LocationUhersky Brod

ok budu to sem pridavat , snad se mne to zadari :) nejde mne udelat topic , trosku si stim pohraju 

Tabulatory  do pm, pokud  to pujde tak song udelam, nejhorsi je pro mne to o textovat :)

Offline   mikk

mikk

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 1 thanks

Pokud nahraješ moc dík.

Zkuste takovou beta verzi ode mne ,ale bude třeba asi ještě nějaká oprava ;)

http://uloz.to/xgtJu...y-v1-1-p-psarc 

Thanked by 1 Member:

Offline   mikk

mikk

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 1 thanks

ok budu to sem pridavat , snad se mne to zadari :) nejde mne udelat topic , trosku si stim pohraju 

Tabulatory  do pm, pokud  to pujde tak song udelam, nejhorsi je pro mne to o textovat :)

super díky  textování mě jde ale nefunguje mě zatím diakritika

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Tady se to rozjelo, paráda :) Jinak s otextováním bych klidně mohl vypomoci. Pro RS1 jsem otextoval jednu skladbu od Clutch a nebyl to výraznější problém. O diakritiku bych se asi raději nepokoušel. Znaková sada v Rocksmith jí podle mě stejně znát nebude

Offline   mikk

mikk

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 1 thanks

díky za Horkýže. 

Offline   ViperXP

ViperXP

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 7 posts
  • 0 thanks
  • LocationUhersky Brod

díky za Horkýže. 

prt nejsou tam tony jeste to musim opravit a doladit, mam te muziky vic ale musim to udelat aby to bylo 100% jinak to nahravat nebudu  :)

Offline   rocksmith10

rocksmith10

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 4 posts
  • 0 thanks

Zdravím čechy :-)  Jakoukoliv českou sem i Horkýže a budu samou radostí skákat 2m vysoko :-)

Offline   HohyCZ

HohyCZ

Expert Guitarist

• Donator
  • PipPipPipPip
  • 109 posts
  • 5 thanks
  • LocationCzech Republic

Moje první CDLC: Aleš Brichta - Dívka s perlami ve vlasech

Enjoy

Thanked by 1 Member:

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • 4 thanks
  • LocationCzech Republic

Tak to vypadá parádně. Tohle Brychtovo album jsem měl hodně rád. Taková vzpomínka na starý časy :) Zítra se dostanu konečně zase ke kytaře, tak určitě zkusím