Jump to content

Welcome to CustomsForge
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Learn & Play Rocksmith!

Want to play the songs you love? Registration and the use of this website is 100% free.
The only thing you need is a legal copy of Rocksmith 2014 w/ a cable. Click here to buy it.

Having trouble logging in or registering? Please click "Support" below.

Donate

Don't forget to join our Partnered Discord, like us on Facebook and Twitter!
Donate to our monthly goal to keep us running.

Photo

[Polish] Dyskusje i wsparcie po polsku

Polska Poland polish community

• Please log in to reply
88 replies to this topic

Offline   areka

areka

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 12 posts
  • 0 thanks

Miałem to samo kiedyś. Ale dodałem cośtam.dll i zadziałało. A jaki masz kawałek z oficjalnych dlc? Bo to też ma znaczenie w kontekscie cdlc (chodzi o tę samą sumę kontrolną, czy innych czort). 

Offline   Demorgorgom

Demorgorgom

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks
  • Rocksmith:XBOX 360

po długich i żmudnych poszukiwaniach :P udało mi się znaleźć rozwiązanie :D

D3DX9_42.DLL: https://dl.dropboxus...tent.com/u/2...
D3DX9_42.DLL alternate version: https://dl.dropboxus...tent.com/u/2...
Rocksmith2014_patcher.exe: https://dl.dropboxus...tent.com/u/2...

Daje linki dla potomnych. Kiedy grę odpalam za pomocą patchera wszystko "works like a charm" ;)

może się komuś przyda. 

Pozdrawiam 

Offline   Bojar

Bojar

Master Guitarist

• Magna Charter
  • PipPipPipPipPip
  • 250 posts
  • 30 thanks
  • LocationPoland, Silesia
  • Rocksmith:Steam

Nawiązałem współpracę z pollo_28, będzie kilka polskich customów. Na razie: http://customsforge....lc/aniol-r23247 :)

Offline   Bilzuard

Bilzuard

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 29 posts
  • 0 thanks
  • LocationPoland, Ostrów Wielkopolski

Witam. Mam problem po formacie komputera musiałem od nowa zainstalować RS2014 i teraz cdlc mi nie działa wcześniej miałem podobny problem ale wgrałem d3dx9_42 i było po kłopocie dzisiaj ściągnołem z chomikuj.pl wszstkie pliki typu d3dx9_42 mając nadziej ze czymś sie różnią ale to nic mi nie pomogło. Mam oryginalnego RS2014 razem z kablem, ktoś wie co zrobić w takiej sytuacji?

Offline   MaxRage

MaxRage

Expert Guitarist

• Member
  • PipPipPipPip
  • 132 posts
  • 12 thanks
  • LocationPoland

Witam. Mam problem po formacie komputera musiałem od nowa zainstalować RS2014 i teraz cdlc mi nie działa wcześniej miałem podobny problem ale wgrałem d3dx9_42 i było po kłopocie dzisiaj ściągnołem z chomikuj.pl wszstkie pliki typu d3dx9_42 mając nadziej ze czymś sie różnią ale to nic mi nie pomogło. Mam oryginalnego RS2014 razem z kablem, ktoś wie co zrobić w takiej sytuacji?

Hmm, 2 posty wyżej coś tam jest, sprawdź

Offline   Bilzuard

Bilzuard

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 29 posts
  • 0 thanks
  • LocationPoland, Ostrów Wielkopolski

no w sumie na początku działało a teraz znowu nie działa(używałem patchera)

Offline   Bojar

Bojar

Master Guitarist

• Magna Charter
  • PipPipPipPipPip
  • 250 posts
  • 30 thanks
  • LocationPoland, Silesia

Ludkowie, macie może jakieś dobre taby w GP polskich wykonawców? Zrobiłem ostatnio customa O.N.A., ale tab taki sobie. Może coś z Illusion, Hey, Lady Pank itd. Europejskie i amerykański zespoły mają dużo tabów, a u nas kiepsko z tym.

PS. jak macie taby Illusion "na luzie" albo "o przyszłości", to plis napiszcie do mnie.

Offline   kudizc

kudizc

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Cześć jestem tu nowy, wiem że nie tolerujecie piractwa ale: załatwiłem już 2 kable real tone, na kupno kolejnego aktualnie mnie nie stać. Wpadłem więc na pomysł pogrania na "cracku" zainstalowałem fix'a i wszystko co potrzebne, gitara podłączona do wejścia mikrofonowego w komputerze przejściówką 6,3mm > 3,5mm, RS2014 znajduje gitarę wszystko niby działa ale...No właśnie ale jest całkiem spore, bo dźwięk jest tak tragiczny, zniekształcony, płaski, nieprzyjemny, że nie da się grać. Czy jest jakiś sposób, żeby się z tym uporać?

Offline   xolox

xolox

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
369

Wejście mikrofonowe jest po-prostu nie odpowiednie musiał byś grać przez jakiś przedwzmacniacz....