Jump to content

Welcome to CustomsForge
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Learn & Play Rocksmith!

Want to play the songs you love? Registration and the use of this website is 100% free.
The only thing you need is a legal copy of Rocksmith 2014 w/ a cable. Click here to buy it.

Having trouble logging in or registering? Please click "Support" below.

Donate

Don't forget to join our Partnered Discord, like us on Facebook and Twitter!
Donate to our monthly goal to keep us running.

Photo

TÜRKÇE CUSTOM SONG

TURKÇE CUSTOM SONG

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Offline   metinbo

metinbo

Medium Guitarist

• Member
  • PipPip
  • 53 posts
  • 0 thanks
  • Rocksmith:Steam

MERHABALAR ARTIK CUSTOMFORGEDE TÜRKÇE ŞARKI BULUNMASI YAPILMASI ZAMANI SİZCEDE GELMEDİMİ BU İŞE ÖNDER OLARAK CUSTOMFORGENİN İLK TÜRKÇE ŞARKISINI YANİ TEOMAN- RUZGAR GULU NÜ YAPTIM SİZLERDENDE TÜRKÇE ŞARKILAR BEKLİYORUZ LÜTFEN BAŞKASI YAPSIN BEN KULLANAYIM DEĞİLDE BENDE YAPAYIM OLSUN AMACINIZ http://customsforge....gar-gulu-r19671 buradan teoman-ruzgar gulunu indire bilrisiniz sıkıntısız biraz acemice oldu fakat inşallah daha iyilerini sizler yaparsınız

Offline   synystergates31

synystergates31

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

DOSTUM ADAMSIN

SARKILARI NASIL YAPIYOSUN BİZE ANLATSAN YAPICAZ HEP GEVURLAR ANLATIYOR YOUTUBEDA HİÇBİRŞEY ANLAMIYORUZ YOLUMUZU Bİ AYDINLAT BE HOCAM SAYGILAR

Offline   nec06

nec06

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 4 posts
  • 0 thanks

Steam Profile

Arkadaşlar yapacaksanız sizden kişisel ricam lütfen yavuz çetin ve pilli bebeğe de el atın.Türkiye de ki bir çok değerli müzisyenin burada cdlc olarak bulunması gerektiğini düşünüyorum.Listede ki türkçe şarkılara baktığım zaman açıkçası hayal kırıklığına uğradım.Herkesin kendi kulak zevki tabii ki fakat türkiyede rock-blues-metal müziklere ve türevlerine mal olmuş çok önemli isimleri görmeyi umardım.Bu topic in altını da bence haberleşmek için kullanırsak güzel olur örneğin bir şarkıyı yapıp tamamlayan biri yaptığını belirtirse bizimde gözümüzden kaçmamış olur ve direk haberdar oluruz.Emeğiniz için teşekkürler