Jump to content

Welcome to CustomsForge
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Learn & Play Rocksmith!

Want to play the songs you love? Registration and the use of this website is 100% free.
The only thing you need is a legal copy of Rocksmith 2014 w/ a cable. Click here to buy it.

Having trouble logging in or registering? Please click "Support" below.

Donate

Our end the month goal is up! $135 remaining. Thank you for donating.
We need to hit our goal by the 29th to keep the servers up.
Official Patreon - Facebook - Twitter

We're needing more volunteers for future projects. This includes:
- Laravel Developers (We're looking for a new Lead Developer *PAID*)
--- We need a developer to rewrite our auth code ASAP. Please apply immediately if you can help. ---
- Server Admin (*PAID*)
- Moderators
- C# Developers (& .Net Core)
Please apply here: https://goo.gl/forms/Y1irWCLoqODGKQVr1

Photo

Magyarok a Rocksmith-en.

Segíthetsz!

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Offline   zsoca2010

zsoca2010

Hardcore Guitarist

• Magna Charter
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • 6 thanks
  • LocationMerten Northland-Westfalia
  • Rocksmith:Steam

A Pokolgép Éjféli Harang című számához keresek gitar pro kottát, vagy legalább a szóló részt ,az általam fel lelt kották nem teljesen jók,vagy hiányzik,vagy a szóló rész csak improvizáció.Még az is nagy segítség volna ha szólót kottázná le valaki és juttatná el nekem a többit megoldanám.

Előre is kösz ha valaki időt szán erre.

Offline   ShrillBear52

ShrillBear52

Burnout CDLC creator with anxiety

• Magna Charter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 603 posts
  • 15 thanks
  • LocationCheck, :D

Háááát, lehet hogy ezeket már megnézted nem tudom hogy igen vagy nem.Mindenesetre találtam néhányat ami meg nézhetsz.

http://tabs.ultimate..._guitar_pro.htm

http://www.songsterr...ng-tab-s29494t0

http://www.webtabpla...jfli-harang-tab

#OfficialRetard

My Customs

The reasons why most of my customs are not updated yet:

1.)I'm lazy to do it because I have no motivation for it

2.)I'm not at my computer

3.)I'm working on a song that I haven't made it yet

4.)I don't have any song to work on it

G7SOxFY.jpg

Offline   zsoca2010

zsoca2010

Hardcore Guitarist

• Magna Charter
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • 6 thanks

Köszi egynél hál isten már jó a szóló rész,Bár külön van,és kettő-három kottából kell össze szögelni a vezető gitár részt de nem baj.Ezer köszi kb még az rs1-es idők óta szeretném megcsinálni ezt a számot,vasárnapra megvan a program úgy kb egész napra :D .Amúgy meg a Menyország turiszt elég jó lett ,bár picit talán a gitár hangerőt 2-4 pontnyit vissza venném,és a szóló részt pedig legalább 3 pontnyit feljebb tenném,bár ez csak saját vélemény ne zavarjon,még egyszer köszi.

Offline   ShrillBear52

ShrillBear52

• Magna Charter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 603 posts
  • 15 thanks

Köszi egynél hál isten már jó a szóló rész,Bár külön van,és kettő-három kottából kell össze szögelni a vezető gitár részt de nem baj.Ezer köszi kb még az rs1-es idők óta szeretném megcsinálni ezt a számot,vasárnapra megvan a program úgy kb egész napra :D .Amúgy meg a Menyország turiszt elég jó lett ,bár picit talán a gitár hangerőt 2-4 pontnyit vissza venném,és a szóló részt pedig legalább 3 pontnyit feljebb tenném,bár ez csak saját vélemény ne zavarjon,még egyszer köszi.

Nincs mit!Majd még változtatok a Mennyország Tourist-on ne aggodj,nem felejtettem el . :)

#OfficialRetard

My Customs

G7SOxFY.jpg

Offline   jancsesz

jancsesz

Beginner Guitarist

• Magna Charter
  • Pip
  • 16 posts
  • 3 thanks
  • LocationSlovakia

Üdv! Nem tudna valaki készíteni pár jó kis P. Mobil dalt ide? De igazából bármi jöhet, ami magyar rock/metal :) Sajnos én nem tudok készíteni, volt ugyan két próbálkozásom (At The Gates - Blinded By Fear, Dismember - Casketgarden), de sajnos nem sikerültek a legjobban és azóta már szabadidőm sincs ezzel foglalkozni, gitárt is csak hétvégén tudok kézbe venni... Szóval nagyon örülnék, ha egyre több magyar dalocska kerülne fel ide! Kitartást a munkához és köszönöm az eddigi feltöltéseket! :) üdv: jancsesz

Offline   ShrillBear52

ShrillBear52

• Magna Charter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 603 posts
  • 15 thanks

Üdv! Nem tudna valaki készíteni pár jó kis P. Mobil dalt ide? De igazából bármi jöhet, ami magyar rock/metal :) Sajnos én nem tudok készíteni, volt ugyan két próbálkozásom (At The Gates - Blinded By Fear, Dismember - Casketgarden), de sajnos nem sikerültek a legjobban és azóta már szabadidőm sincs ezzel foglalkozni, gitárt is csak hétvégén tudok kézbe venni... Szóval nagyon örülnék, ha egyre több magyar dalocska kerülne fel ide! Kitartást a munkához és köszönöm az eddigi feltöltéseket! :) üdv: jancsesz

Ha nagyon akarod,elküldheted nekem a munkáidat és megpobálkozhatók azzal,hogy átírom/frissitem őket! :D   ;)

Valamikor úgy is neki állok :)

#OfficialRetard

My Customs

G7SOxFY.jpg

Offline   wrobi

wrobi

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 22 posts
  • 2 thanks

Sziasztok!

Szeretném egy kicsit felpörgetni a magyar közéletet itt az oldalon. Zsocával beszélgettünk róla, és remélem nem haragszik meg, ha elmondom, hogy a Zöld a Bíbor és a Fekete dalt szeretné elkészíteni. A szóló részek hiányoznak igazából, de mivel nekem sincsenek ilyen adottságaim, még ebből a videóból sem tudom leírni: https://www.youtube....h?v=9EK8I9l_jh0 Ha esetleg akad köztünk valaki, aki megbirkózik a feladattal, akkor azt megköszönnénk. Kértem árajánlatot egy hivatásos tab készítőtől, még várom válaszát.

Viszont felmerült bennem az ötlet, hogy mi lenne, ha valódi közösséget alkotva, kiválasztanánk, esetleg megszavaznánk mely dalokat szeretnénk RS-ben játszani. Összefogva jobb esélyek lennének pontos kottákra, illetve nagyobb feladatok elvégzésére profik bevonásával járó költségek is oszthatóak lennének. Akit találtam 1000 és 5000 Forint közötti összeget kér egy kottáért, tehát ha összejövünk 10-en, akkor kb. egy sör árából kijön fejenként egy kotta.

Ha tetszik az ötlet, akkor ezennel megalakítanám a Magyar Fotel Metál Szövetséget, amiben mindenkit szívesen látunk. Tagdíj egyenlőre nincs, mindenki azonos szavazati joggal bír. :)

Offline   wrobi

wrobi

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 22 posts
  • 2 thanks

Soron következő projekt: Deák Bill - Rossz vér

Ehhez nagyjából nulla kotta található a neten, így ismét hivatásos segítség lesz igénybe véve. Az ajánlat 14 ezer forintról szól. Most önkéntes felajánlókat keresünk.

Én 5000-rel kezdem az "adakozást" :)

Offline   zsoca2010

zsoca2010

Hardcore Guitarist

• Magna Charter
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • 6 thanks

Soron következő projekt: Deák Bill - Rossz vér

Ehhez nagyjából nulla kotta található a neten, így ismét hivatásos segítség lesz igénybe véve. Az ajánlat 14 ezer forintról szól. Most önkéntes felajánlókat keresünk.

Én 5000-rel kezdem az "adakozást" :)

A szám hossza indokolja a magas árat,ami nagyából 7 perc körüli,ja és sávonként 14 ezer ,már a lead gitár rész készül,ezt én már kifizettem a további sávok árához bass, ritmus keresünk támogatókat.