Jump to content

Welcome to CustomsForge Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Learn & Play Rocksmith!

Want to play the songs you love? Registration and the use of this website is 100% free.
The only thing you need is a legal copy of Rocksmith 2014 w/ a cable. Click here to buy it.

Having trouble logging in or registering? Please click "Support" below.

Photo

[czech] česky o Rocksmith

- - - - - czech česky

• Please log in to reply
130 replies to this topic

Offline   JaZzz

JaZzz

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Od kamoša, ten to stahl nevim kde. ale už tam sou nějaký přidaný písničky...

Offline   Suchac

Suchac

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Čau chlapi, asi jsem slepej, blbej, nebo obojí. Ale ty songy, který tu zmiňujete nemůžu najít. Můžete mi někdo hodit odkazy, nebo aspoň trošku popostrčit? Dík  ;)

edit: teda neco jsem našel - ale třeba ty Chinaski tu nikde nevidim

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 94 posts
  • 4 thanks

Čau chlapi, asi jsem slepej, blbej, nebo obojí. Ale ty songy, který tu zmiňujete nemůžu najít. Můžete mi někdo hodit odkazy, nebo aspoň trošku popostrčit? Dík  ;)

edit: teda neco jsem našel - ale třeba ty Chinaski tu nikde nevidim

Myslím, že řeč tu je o těch několika skladbách, které nasdílel Paja III na uloz.to.

https://uloz.to/!Rig...eske-r-2014-rar

heslo: karel

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   Suchac

Suchac

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Dík, vyzkoušim 

Offline   Alvarion

Alvarion

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Čaute, nejaký pokrok s českými CDLC? .. věnuje se tomu jěště někdo z CZ?

Offline   droh99

droh99

Hardcore Guitarist

• Donator
  • PipPipPip
  • 94 posts
  • 4 thanks

Čaute, nejaký pokrok s českými CDLC? .. věnuje se tomu jěště někdo z CZ?

řekl bych, že ne, ale můžeš to klidně zkusit ty :) Není to úplně sranda mít všechno dobře synchronizované a sežere to dost času

Grinding the guitar strings in Rocksmith since 2012 with Gibson LPJ, Ibanez RG350DXZ and Cort Action V bass

Offline   Lindbergh007

Lindbergh007

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Ahoj všichni,

chtěl jsem poprosit o radu. Rozhodl jsem se částečně zabavit mladýmu zaprášené kytary. Nejdříve si vzpomněl asi ve věku 7-mi let, že chce hrát, chodil asi 2 roky na akustiku, pak že chce el., tak má dvě. Vydrželo mu to další rok. Teď se na dvě kytary práší v rohu. Tak jsem se rozhodl, vzít to do ruky sám  :D  A je to super. Sice už jsem starej fotr, ale baví mě to. Následně jsem si nainstaloval Rocksmith, připojil elektriku a jsem nemocnej  ;)

A teď moc prosím o odpověď na dotaz, pokud někdo ví:

Existuje někde návod na Rocksith14 v cz? Nebo alespoň v AJ, abych to nechal přeložit tupým Googlem? Mám ho koupenej ofociálně od Steamu, chtěl jsem mít jistotu, že nebudu mít s ničím problém. Vrazil jsem do toho prachy za program a za kabel a většině funkcí nerozumím.

Například:

1 - Jako totální lama-začátečník jsem si vybral písničku a začal drnkat. (hraním bych to nenazýval, nechci "hudbu" urážet  :D )A pak jsem se dostal do fáze, kdy mám splněno cca 66%, ale přeskočilo mně to (dynamické nastavení...?) na úroveň, kterou již nedávám, je to děsnej fofr, a potřeboval bych to zpomalit buď to celé, nebo alespoň ty obtížnější pasáže. Jak se to zpomaluje? K čemu jsou všechna ta ostatní nastavení?

2 - celé fórum jsem si projel a zkoušel jsem vložit do programu české stažené písničky. ANi prostým nahráním, ani dle návodu tím prográmkem Song Creator mně to tam nejde dát. Konkrétně dle tohoto návodu: 

Rozbal archiv a spusť RocksmithToolkitGUI.exe. Tam přepni na záložku Packer/Unpacker, a klikni na Choose DLC. V dialogu vyber songy, který chceš modifikovat.

V záložce Packer/Unpacker nemám nabídku Choose DLC. 

Prosím dokáže mně někdo pomoci?

Moc děkuji-Jirka Plzeň

Offline   Johnny32 SVK

Johnny32 SVK

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 45 posts
  • 0 thanks
  • XBOX:RGH2

Pokial dobre viem tak tieto songy nefunguju  na originalnej verzii . Do tej si musis vsetky songy kupovat. Ale neviem naisto, nikdy som original nemal, iba Ubisoft kábel. Nauc sa najprv vyuky hrania, najdes ich v menu hry.

Offline   Johnny32 SVK

Johnny32 SVK

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 45 posts
  • 0 thanks
  • XBOX:RGH2

Tu mas navod ako si znizit uroven piesne a ako ju spomalit. Do toho Riff Repeateru sa dostal stlacenim medzernika pokial si dobre pamatam. Dlho som tu hru nehral :D

Offline   MurphyCZek

MurphyCZek

Beginner Guitarist

• Donator
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Donator

Ahoj všichni,

Můžete mi poradit, jakým způsobem lze změnit v CDLC tón kytary v různých pasážích písničky?

Na tvorbu si netroufám, ale toto by mi stačilo. Díky

Offline   pinoocio

pinoocio

Beginner Guitarist

• Member
  • Pip
  • 6 posts
  • 0 thanks

Kluci byl by nekdo frajer a udelal pecku Lucie Bila a Palo Habera - Laska sialena prosim